Neoprezbiterzy

Prezentujemy Państwu listę werbistowskich neoprezbiterów wyświęconych na terenie Polski od roku 1900.

 

Indeks alfabetyczny
(przy nazwisku umieszczony jest rok święceń kapłańskich)

A
Abrachamczyk Kazimierz – 1985
Adamczyk Marek – 2000
Adamek Piotr - 2000
Adi Vinsensius, Mombok – 2004
Adler Henryk - 1999
Alves Paiva Willian - 2009
Amel Józef – 1902
Antkowiak Piotr – 1981
Anzorge Bogdan – 1982
Arlik Józef - 1944
Azalekor Kossi Firmin – 2008

B
Babij Mikołaj - 1930 r.
Babylas Alojzy – 1944 r.
Badowski Andrzej – 1984 r.
Badurczyk Rudolf - 1932
Bagiński Jacek - 1995 r.
Bajer Alojzy - 1957 r.
Bajer Józef – 1955 r.
Baliszewski Grzegorz – 1992
Bała Józef – 1979
Banacki Kazimierz – 1983
Baran Mirosław – 1990
Barankiewicz T. – 1990
Barchański Edward - 1959
Barkowski Benedykt - 1960
Baron Maciej – 2008
Bartkowiak Tadeusz - 1963 r.
Bartoszek Jan - 1963
Basiński Eugeniusz - 1960 r.
Batóg Jarosław – 1996
Bayerlein-Mariański Józef – 1903
Bąk Franciszek – 1988
Bedrowski Andrzej – 1975
Bela Sławomir – 1998
Berek Bogusław – 1988
Berlak Roman – 1973
Besler Joachim – 1931
Bestwina Józef - 1957
Bęben Wojciech – 1975
Białas Franciszek – 1905
Białasik Krzysztof – 1985
Bieńkowski Krzysztof – 1983
Biesik Alfons - 1962
Biskupek Alojzy - 1909
Blaszka Stanisław – 1981
Blij Bolesław – 1972
Bloch Józef - 1959
Błaszczyszyn Jakub – 1996
Błażyński Jarosław - 1991
Bobka K. – 1989 r.
Bobojć Tadeusz – 1985
Bochenek Stanisław – 1973
Bochnig Albert – 1914
Bocian Jan – 1993
Bodziony Artur - 2004
Bona Bernard - 1948 r.
Bondarczuk Piotr – 1990
Boniewicz Alfons - 1941
Bonk Robert - 1916
Bonkosch Józef - 1961
Boraczewski Zygmunt – 1976
Borek Andrzej – 2006
Boretto Angelo – 1987
Borowski R. – 1989
Bradtke Stanisław - 1962 r.
Brawański Robert – 1999
Brączek Antoni - 1967
Brodzik Adam - 2015
Bronk Andrzej - 1963 r.
Brosig Józef – 1908
Broź Jan - 1979 r.
Brudny Marian – 1992
Brześciński Marek – 1982
Brzezicki Czesław – 1979
Brzeziński Bartosz - 2011
Brzozowski Janusz – 1994
Buchcik Antoni - 1938
Budkiewicz Piotr - 2007
Bujarski Tomasz - 2006
Bujok Piotr – 1983
Bulla Antoni - 1961 r.
Burbeła Grzegorz – 1998
Burbeła Marek – 1978
Burger Jan - 1907
Burzyca Tadeusz – 1995
Bzik Józef – 1972

C
Cebula Stanisław - 1914 r.
Cebulski Jan - 1960
Cedzich Franciszek - 1937
Cejnóg Walenty – 1981
Cherek Bronisław - 1940
Chludziński Artur– 1990
Chodzidło Jan – 1932
Chodzidło Teofil - 1938
Chrunik Łukasz - 2016
Chudoba Aleksander – 1939
Chytra Piotr – 1985
Cichoń Kazimierz - 1971
Cichy Damian – 1990
Cichy Jan – 1982
Cieleń Jan – 1986
Cisz Bolesław - 1944
Cytrynowicz Stanisław – 1976
Czabania Jan - 1926
Czachorek Jan - 1963
Czaja Bernard – 1987
Czajka Roman – 1985
Czarnecki Jerzy Jan – 2007
Czeczko Antoni – 1969
Czoch Paweł – 1994
Czuba Jan – 1985
Czujak Jan - 1987
Ćwik Paweł – 1931

D
Dancewicz Roman - 1963
Danch Bernard – 1954
Danch Wincenty – 1903
Daniel Stanisław – 1974
Danilewicz Andrzej – 1992
Dańko Andrzej – 1985
Dąbrowski Marek – 1977
Dłużniewski Alojzy – 1964
Dobrowolski Jan - 1979
Dolata Marian - 1957
Dolny Jerzy – 1984
Domański Krzysztof – 1990
Domin Paweł - 1914
Dopke Mariusz – 1996
Dorożyński Krzysztof – 1987
Dorożyński Zygmunt - 1957
Dovi Etsri Komlan Thierry – 2008
Drapiewski Teodor – 1908
Drewek Feliks - 1913
Drobny Emil – 1914
Drózd Mieczysław – 2002
Dubieńczuk Bogdan - 1977
Dudar Wiesław – 1993
Dudziuk Tomasz – 2005
Duk Konrad – 1985
Durajczyk Tadeusz – 1994
Dworaczek Adolf - 1961
Dworaczek Karol – 1900
Dworecki Tadeusz - 1950
Dybaś Władysław – 1988
Dzieniszewski Janusz – 1985
Dzięgiel Augustyn – 1971 r.
Dzida Andrzej - 2013 r.
Dzimitrowicz Kazimierz. – 1990
Dzimitrowicz Witold – 1972
Dziuba Edmund – 1985
Dziuba Mieczysław – 1986
Dziwisz Paweł - 1907

E
Erragudi Anthony - 2009

F
Fabisiak Kazimierz - 1948 r.
Fac Kazimierz – 1982
Faliszek Jerzy – 1993
Faliszek Marian - 1970
Falkiewicz Henryk – 1970
Fałat Andrzej - 2010 r.
Farbowski Gerard - 1957
Fautsch Hubert – 1958 r.
Fąs Ludwik – 1986
Fecko Andrzej – 1980
Feszter Janusz - 1993 r.
Figura Jerzy – 1991
Filar Franciszek – 1998
Firlus Ginter - 1957
Fludra Alojzy – 1967
Foit Franciszek - 1940
Folek Franciszek - 1941
Fołta Adam – 1978
Frąszczak Zbigniew – 1993
Front Czesław – 2000
Fuchs Gottfried – 1914 r.

G
Gabriel Jan – 1913
Gajda Norbert – 1991
Gajer Karol Daniel - 2006
Galić Josip – 1999
Galijewski Andrzej – 1998
Gałczyński Dariusz. – 1989
Gałła Paweł – 2002
Gamański Ryszard – 1969
Garbaciak Dariusz – 1996
Garbacz Kazimierz – 1970
Garus Ludwik - 1911 r.
Gawlik Jerzy – 1981
Gawryś Radosław - 2009 r.
Gąska Henryk – 1988
Gbur Julian - Polska – 1970
Gergont Kazimierz – 1975
Gergont Stanisław – 1989
Gielata Bolesław – 1956 r.
Gitschel Jan – 1925
Giża Tadeusz – 1987
Glinka Jan – 1995
Glinka Józef – 1929
Glinka Józef - 1957
Głodek Marek – 1998
Gniadek Jacek – 1995
Golla Gerard - 1963 r.
Golly Ernesty - 1959 r.
Gołąb Ludwik – 1921
Gołąb Piotr – 1915
Gołąbek Szymon – 1999
Gontarczyk Ryszard – 2003
Gorgoń Włdzimierz – 1969
Gosieniecki Feliks - 1947
Gozik Jakub - 1940
Górka Bogdan – 1996
Górka Leonard - 1963
Górny Alfons - 1939
Góryjowski Mariusz – 1991
Grabowski Kazimierz – 1970
Grabowski Sylwester – 2005
Grabski Andrzej – 1994
Gracz Piotr - 2004
Graczyk Aloizy – 1945 r.
Grad Zdzisław – 1989
Grecki Andrzej – 1995
Grenda Tadeusz – 1982
Greńczuk Bolesław – 1965
Grieger Waldemar – 1991
Grodź Stanisław – 1994
Grodź Zenon - 1962
Grondziel Adam - 1991 r.
Gros Jerzy - 1986
Gruca Tadeusz - 1962 r.
Gruener Józef - 1947 r.
Grycman Jan – 1913
Gryk Walenty – 1984
Grządziel Henryk - 1979
Grzech Stanisław – 1984
Grzesik Józef - 1956 r.
Grzeszczak Władysław – 1989
Grześkowiak Wiesław – 1983
Grzybek Krzysztof - 2010 r.
Grzymisławski Wojciech - 1986
Grzyśka Leon – 1978
Grzyśka Teodor – 1981
Guc Edward – 1987
Guhs Bernard – 1980
Gula Maciej – 1985
Gut Adam - 1995
Gwiazda Tomasz - 2009
Gwóść Paweł - 1938
Gwóźdź Józef – 2005
Gzella Henryk – 1962 r.

H
Hagspiel Bruno - 1910
Hajda Piotr - 1910 r.
Hajdasz Hubert – 1992
Hajduk Ryszard – 1978
Halama Piotr - 1917
Halszka Rufin – 1967
Handziuk Piotr – 1994
Hanuszewicz Franciszek - 1979 r
Henkel Henryk – 1959
Herkt Łukasz - 2010 r.
Herud Franciszek – 1914
Hoffmann, Rafal – 1997
Holewa Bernard - 1957
Hoppe Ryszard – 1993
Horowski Janusz – 1995
Hus Józef - 1977
Huwer Józef – 1925

J
Jagodziński Jerzy – 1981
Jakubiak Andrzej – 1980
Jakubów Waldemar – 1991
Janke Krzysztof – 1978
Jankiewicz Dariusz – 1993
Janoszka Karol - 1928 r.
Janoszka Michał - 1987 r.
Janowicz Sławomir – 1992
Janowski Roman – 1987
Jasiłek Bartłomiej - 2009 r.
Jasion Eugeniusz – 1980
Jaworowski Eugeniusz – 1984
Jażdżewski Franciszek - 1941
Jeleniewicz Marek – 1995
Jenderek Józef - 1912
Jesuraj George - 2009
Joachimczyk Antoni – 1914
Jodko Wojciech – 1975
Jończyk Józef – 1978
Józef Dominik – 1920
Józefczuk Maciej – 1993
Jucewicz Antoni – 1993
Jurczyga Józef - 1959
Juroszek Tadeusz – 1957

K
Kabot Damian - 2002 r.
Kaczmarczyk Rafał - 1938
Kaczmarek Kazimierz – 2003
Kafka Tomasz Łukasz - 2006
Kajzer Władysław - 1971
Kaletta Pius - 1947 r.
Kalinowski Marek – 1987
Kalinowski Ryszard – 1974
Kalisz Ryszard - 1928
Kalisz Zdzisław - 1961
Kałdowski Artur - 2014 r.
Kałka Emil - 2003
Kałusek Antoni - 1938
Kałuża Henryk – 1978
Kałużyński Leon - 1953
Kałwak Marek - 1997 r.
Kamiński M. – 1989
Kamiński Wiesław - 1979
Kański Alojzy - 1930
Kapu Fransesko – 2000
Karczewski Zdzisław – 1978
Karczyński Władysław - 1951r.
Karolewski Piotr – 2005
Karwecki Piotr - 1960 r.
Karwot Marcin – 2004
Kasia Czesław – 1978
Kasperek Franciszek - 1947
Kaspruś Alojzy - 1931
Kasprzak Sylwester – 1986
Kaszubowski Franciszek - 1942
Katryński Ignacy - 1919
Kaul Hermann Józef – 1933
Kaźmierczak Władysław - 1953
Keler Konrad – 1973
Kempiński Józef - 1926
Kempski Marek – 1989 r.
Kiczka Paweł – 1927
Kijora Marek – 2002
Kilarski Stanisław – 1978
Kilian Jan – 1931
Klawoń Tomasz – 1992
Klich Konrad – 1992
Klinikowski Adam – 1996
Klose Roland – 1990
Klunder Ambroży - 1957
Kobielusz Józef - 1957 r.
Koczy Jan – 1994
Kohut Jan – 1983
Kolendo Krzysztof – 1985
Kolis Robert - 1997 r.
Kollek Robert - 1960
Kołacz Andrzej – 1989
Kołek Augustyn - 1938
Kołka Emil - 2003
Kołodyński Krzysztof - 2007
Kołodziej Antoni - 1913
Konieczka Bernard – 1980
Konieczny Ryszard – 1981
Konkol Edward – 1985
Konkol Grzegorz - 1952
Kopeć Krzysztof – 2001
Kopietz Maksymilian - 1952
Koppa Eryk – 1992
Korczak Jan – 1970
Kornaś Kazimierz - 1957
Korpik Piotr - 1977
Kosiorek Grzegorz – 1985
Kosmacki Tomasz – 1991
Kosmela Andrzej – 2002
Kostyk Stefan – 1976
Koszałka Ignacy – 1987
Koszorz Antoni - 1957
Kościółek Marek – 1991
Kość Antoni – 1974
Kośnik Paweł - 1941 r.
Kotowski Mirosław – 1984
Kotowski Władysław - 1941
Kowal Franciszek - 1986
Kowalak Władysław - 1957 r.
Kowalik Marek – 1985
Kowalkowski Jerzy – 1956
Kowalski Kazimierz – 1988
Kozieł Bruno - 1948 r.
Kozłowski Jan - 1962
Kozok Józef - 1911
Kozubek (Kosubek) Roman – 1936
Krajza Jan - 1991
Kraśniewski Eugeniusz – 1974
Kraus Davor, - 2003
Krauza Eugeniusz – 1978
Krawczyk Jan - 1959 r.
Krawiec Adam - 1948
Krettek Józef - 1962
Kropidłowski Mirosław – 1987
Kropidłowski Wiesław – 1995
Kruczek Leszek – 2001
Kruczyński Adam – 1982
Kruk Mariusz – 1985
Kruz Jerzy – 1974
Krzyśków Krzysztof – 1991
Krzywoń Ernest Józef - 1959 r.
Krzyżanowski Wiesław – 1988
Ksiażek Paweł - 1959
Kściuczyk Ludwig – 1927
Kubczyk Paweł - 1927
Kubica Alfons - 1961r.
Kubica Jacek – 1933
Kubicki Józef - 1960 r.
Kubicz Feliks – 1978
Kubista Mariusz – 2008
Kubista Stanisław (błogosławiony) – 1927r.
Kubowicz Grzegorz – 1989
Kuchta Adam – 1992
Kucicki Janusz – 1995
Kudlek Ryszard - 1959
Kukioła Paweł – 1996
Kukuła Stefan – 1976
Kukułka Ireneusz – 1981
Kulas, Leszek - 1997
Kulski Jan - 1940
Kupisiński Zdzisław – 1984
Kurowski Jan - 1942 r.
Kurpisz Bolesław - 1960
Kurtz Wilhelm - 1962
Kus Waldemar – 1982
Kuś Gerard - 1955
Kuśka Antoni - 1938
Kuśmierz Stanisław - 1997
Kuźnik Leopold - 1971
Kwaśniak Marian – 1980
Kwiatkowski Andrzej – 1981
Kwiecień Stanisław - 1957

L
Laban, Marian – 1969 r.
Labudda Alfons - 1963 r.
Labusga Waldemar – 1994 r.
Laka Fransiskus, Aliuroba - 2004 r.
Lamparski Kazimierz – 1988 r.
Lamparski Stefan – 1960 r.
Larisch Peter Marian – 1995 r.
Laskowski Tomasz – 2003 r.
Latus Bernard – 1987
Lazar Alojzy – 1921 r.
Le Hoang Vu Łukasz - 2010 r.
Lech, Leszek - 1997 r.
Ledochowicz Mariusz - 2009
Leifhelm Józef – 1909 r.
Lemanowicz Konrad – 1940 r.
Lewandowski Stanisław – 1972 r.
Lewczuk Józef – 1973 r.
Lewicki Andrzej – 1998 r.
Lewiński Stanisław – 1988 r.
Liguda Alojzy (błogosławiony) – 1927 r.
Limański Adam – 1985 r.
Lisiecki Piotr – 1949 r.
Lopatta Jerzy - 1956 r.
Lukasek Tomasz – 1942 r.
Lupa Hubert – 1962 r.

Ł
Łagocki Bronisław - 1960 r.
Łaskarzewski Adam - 2011
Łomnicki Stanisław – 1982
Ługowski Adam – 2005
Łukaszewski Kazimierz - 1957
Łukoszczyk Krzysztof – 1981
Łysik Stefan – 1936

M
Maciąg Ryszard – 1974
Maciej Edward - 1962 r.
Maciołek Józef – 1981
Macioszek Konstanty – 1935
Maćkowiak Stefan - 1941 r.
Madeja Władyslaw – 1992
Madejczyk Adam – 1991
Madziar Władysław – 2002
Magda Michał - 1979
Magiera Bernard - 1954
Magiera Grzegorz - 1957
Magolewski Apolinary - 1956 r.
Magolewski Arkadiusz - 1962 r.
Majewski Mirosław – 1987
Makiłła Krzysztof – 1988
Malek Roman – 1976
Malicki Maciej – 1998
Małecki Wiesław – 1976
Małek Józef - 1962 r.
Mandelka Ewald - 1961
Marciniak Marek - 1989
Markowicz Mieczysław – 1982
Martyna Franciszek – 1984
Marzec Tadeusz – 1982
Matussek Jerzy - 1962
Maypa Romulo, Kalibo - 2006
Mazan Andrzej – 1982
Mazantowicz Jan - 1941
Mazur Jerzy - 1979
Mazur Józef – 1985
Mazurek Krzysztof – 1991
Maź Wiesław Robert – 2004
Mądro Stanisław - 1992
Miarecki Zygmunt – 1985
Mich, Tadeusz – 1981
Michalik Aleksander – 1915
Michałek Adam – 1985
Michałek Tadeusz – 1995 r
Michałowicz Janusz - 2011
Michna Józef – 1986
Michowski Edward – 1974
Midor Adam – 1991
Mielczarek Mariusz - 2011 r.
Mierzejewski Piotr – 1986
Mika Joachim – 1986
Mikołajek Tomasz Jakub – 2003
Milczanowski Marcin - 2009 r.
Minta Wojciech - 1991 r.
Miotk Andrzej – 1989
Miozga Jerzy - 1961
Mittelstaedt Wojciech – 1996
Mlak Zdzislaw – 1980
Mochalski Andrzej – 1988
Moczko Tomasz – 1982
Moś Augustyn – 1926
Motyka Alojzy - 1940
Mrozek Wojciech – 1993
Mróz Józef – 2008
Mróz Kazimierz – 1984
Mucek Stanisław - 1963
Mukosiej Andrzej – 1983
Musiał Jan - 1977
Musielak Antoni - 1953
Musielak Marian - 1953
Muża Jan – 1986
Mzyk Ludwik (Błogosławiony) – 1932

N
Napierała Hieronim – 1975
Narewski Andrzej – 1985
Nawrot Piotr – 1981
Nemet Ladislav – 1983
Nguyen Them Józef - 2010
Niedenzu Józef – 1910
Niewdana Leszek – 1996
Niezgoda Kazimierz – 1960
Nieżychowski Maciej – 1997
Nikel Henryk – 1964
Niścigorski Wojciech – 1995
Noga Henryk – 1996
Noras Piotr – 1985
Nowak Bogdan – 1992
Nowik Ryszard – 1982
Nowrot Henryk – 1976
Nytko Marian – 1988

O
Ochliński Jan - 1965
Ochowiak Eugeniusz - 1959 r.
Ograbek Stanisław - 1963
Olczyk, Adam - 1997
Olech Piotr – 1980
Olejnik Eugeniusz – 1970
Olesiak Stanisław - 1979
Oleszczuk Adam – 1998
Olewiński Dariusz - 1998
Olęcki Jan - 1961r.
Ołdyński Zbigniew – 1993
Opara Jan – 1985
Orlikowski Edmund – 1966
Orlikowski Zbigniew - 1997 r.
Osiecki Czesław - 1957 r.
Osiecki Edward – 1973
Osowski Bogdan – 1997

P
Pachciarek Konrad – 1970
Pacuła Mariusz – 1998
Pająk Sylwester - 1961
Palka Jerzy - 1977
Palowski Piotr – 1988
Paluch Jàn – 1992
Pałubicki Władysław - 1960 r.
Panek Tadeusz – 1987
Pardon Marek – 1991
Parys Bartłomiej - 2011 r.
Pastuszczak Jan – 1990
Paszyna Marian - 1977
Pawlak Leonard – 1993
Pawlik Jacek – 1978

Pawlukiewicz Krzysztof – 1989
Pawłowski Jan - 1979
Pawłowski Wojciech - 2014
Penkowski Józef - 1956 r.
Perczak Edward - 1959 r.
Peterson Mikołaj - 1965
Piasecki Andrzej - 1971
Piaskowski Roman - 1979
Piaszczyński Marek – 1998
Piątkowiak Damian Piotr - 2007
Piątkowski Mirosław – 1989
Piec Zygmunt – 1988
Piech Tadeusz - 1962 r.
Piechaczek Jerzy – 1982
Piechota Teodor – 1978
Pieczykolan Józef – 1975
Pielak Dariusz – 1994
Pieper Jan – 1983
Pietrek Franciszek - 1957
Pietruszka Sylwester – 1937
Pietrzak Andrzej – 1985
Pikor Stanisław - 1961 r.
Pilek Jan - 1979
Piotrowski Henryk – 1992
Piotrowski Stanisław – 1976
Pipa Krzysztof – 1998 r.
Pirożek Adam – 1982
Piskorek Ireneusz – 1978
Piwnicki Marcin - 2004
Piwowar Mariusz – 1985
Piwowarczyk Dariusz – 1990
Piwowarczyk Stanisław - 2008
Piznal Zygmunt – 1981
Płoszczyca Michał – 1998
Poćwiardowski Bronisław - 1956
Poćwiardowski Feliks - 1959 r.
Podbiel Wincenty - 1948
Podbioł Karol - 1962 r.
Pogorzelski Marek - 2007
Pogrzeba Jan - 1909
Pokart Jan – 1911
Polefka Bernard – 1939
Poliga Józef - 1929
Połomski Stanisław – 1985
Pomykol Jan - 1980
Porwoł Ludwig - 1938
Potorski Wojciech – 1981
Potyka, Konrad - 1997
Prodlik Józef – 1918
Proksza Damian – 1993
Prud Janusz – 1991
Przesang Alojzy - 1928
Przybył Tomasz - 2010 r.
Przychodzeń Janusz – 1989
Puchała Tomasz – 1915
Pulkowski Czesław - 1959 r.
Puczydłowski Mirosław – 1999
Pysik Józef - 1979
Pytel Aleksander – 1974

R
Radecki Tomasz – 2000
Radomski Michał - 2012
Raga Marsianus – 2000
Rakus Sławomir - 1993
Ratajczak Robert - 1997
Rąpała Paweł – 2000
Redzisz Mirosław – 1986
Rejkowski, Ryszard Piotr - 1997
Rejman Jacek – 1998
Renk Henryk - 1959
Reszka Dariusz – 2000
Reś Jan – 1974
Romanyszyn Grzegorz – 1981
Roszyński Józef – 1989
Róż Stanisław – 1988
Różalski Janusz – 1988
Rybiński Antoni – 1968
Rybka Wojciech – 2003
Rychel Antoni - 1950 r.
Rydel Wojciech – 1987
Ryfa Jerzy - 1987
Rzepka Sławomir – 1994

S
Sacha Grzegorz – 2005
Sadecki Czesław – 1993
Sagan Mieczysław – 2002
Sahlke Kajetan – 1981
Salańczyk Jan - 1938
Sarach Józef – 1985
Sawicki Alfons – 1938 r.
Sąsała Teodor – 1914
Schallwig Franciszek – 1923
Schlappa Ernest – 1932
Schulz Hugo – 1938
Seiffert Albert – 1914
Sennik Franciszek - 1941 r.
Sergel Jerzy – 1972
Seyda Józef – 1952
Siek Włodzimierz – 1996
Sikora K. – 1989
Sikorski Zenon - 1971
Sitko Aarkadiusz – 1991
Sito Edward – 1995
Siwiec Arkadiusz - 1963 r.
Siwy Paweł – 1915 (?)
Skołucki Henryk – 1986
Skotniczny Janusz – 1986
Skowronek Henryk – 1992
Skowronek Jan - 1948
Skowroński Wiesław – 1992
Skowyra Zbigniew – 2001
Skóra Bronisław - 1941 r.
Skrzypiec Tomasz - 1959 r.
Sławiński Zbigniew – 1994
Smaglijneko Paweł – 2008
Sobierajczyk Stanisław - 1960
Soboń Andrzej – 1992
Soczek Jerzy – 1992
Sojka Rafał – 1992
Sokołowski Piotr – 1993
Sokołowski Stanisław – 1984
Solecki Ksawery - 1957 r.
Sornowski Augustyn - 1941r.
Sowik Bernard – 1986
Sporniak Jan – 1985
Sroka Adam – 2000
Stach Jan – 1996
Stachowiak Zenon - 1962 r.
Stadnik Paweł Jacek – 2008
Stankiewicz Jan – 1973
Stankowski Kazimierz - 1956 r.
Stasz Jan – 1986
Stawarz Artur – 2006
Stefanów Jan Jacek - 1991
Steżycki Zenon - 1959 r.
Strzyżewski Ryszard – 1978
Stuba Franciszek - 1941r.
Studnik Michał – 1970
Suchomski Jarosław – 2002
Sudolski Jan - 1960
Sudolski Józef – 1964
Sudoł, Zbigniew Jozef - 1997
Sulik Marian – 2002
Surrey Joann – 1908
Suszczynski Maciej - 2006
Szablan Piotr – 1975
Szabłowiński Zenon – 1995
Szajca Roch – 1906
Szałaj Kazimierz - 2007
Szczepański Mariusz - 2009 r.
Szczeponek Alojzy – 1986
Szczygieł Ewald – 1969
Szczypior Edward – 1975
Szmidt Zygmunt – 1983
Szozda Marek – 1986
Szóstak Antoni - 1977
Szpyra Szczepan – 1988
Szulczyk Longin - 1959
Szumacher Przemysław - 2015 r.
Szwark Marian – 1975
Szweda Jan – 1979
Szydłowski Ryszard - 1979
Szylic Jan – Ghana – 1970
Szymański Leonard - 1953
Szymczycha Kazimierz - 1985
Szymiczek Henryk – 1990
Szynwelski Bernard – 1972
Szypuła Wojciech - 1999
Szyszka Tomasz – 1990 r.

Ś
Śeliga Milan – 1996
Śledziński Michał - 2009 r.
Śledź Piotr – 1996
Śliwka Eugeniusz – 1978
Ślusarczyk Henryk – 1993
Świątek Władysław - 2009 r.
Świerc Michał - 1959

T
Tamonob Aloysius - 2004
Tarasiuk Stefan - 1950 r.
Tatarczyk Józef - 1956 r.
Tepper Czesław – 1984
Terembula Tadeusz - 1996 r.
Tomaszewicz Kazimierz – 1969 r.
Tomaszewski Michał - 2011
Tomsza Zygfryd – 1960 r.
Topolović Ivo – 1993
Traczyk Krystian – 1980
Trafas Bronisław – 1953 r.
Trespe Ginter – 1967
Trojan Tomasz – 1997
Truty Andrzej - 1988
Trzebiatowski Stanisław – 1903
Trzebuniak Józef Korneliusz - 2006
Tulowiecki Edward – 1980
Turbański Stanisław - 1941 r.
Twardowski Łukasz – 2000
Tyczka Józef - 1959
Tyrakowski Marek – 1985
Tyrpak Marian – 1964
Tyrtania Leonard – 1973

U
Urbanowicz Leszek – 1992

W
Wagner Ryszard – 1985
Wajda Ryszard – 1985
Walaszek Krystian – 1986
Walerowski J. – 1989
Wałowski Marek – 1986
Wardowski Franciszek - 1941r.
Wargacki Stanisław – 1980
Wargulewski Jan – 1961r.
Warzecha Karol – 1933
Waśko Piotr – 2002
Wawrzonek Jerzy - Ghana – 1970
Wąs Adam - 1990
Wea Heribertus Florianus – 2007
Wesołowski Zbigniew – 1986
Wesoły Waldemar – 1968
Wewersowicz Jan – 1981
Węcławik Józef - 1979
Węgrzyn Edward – 1987
Wiatrok Alojzy - 1957r.
Wichary Jan – 1976
Widera Ludwig – 1931
Wieczorek Zygmunt – 1973
Więcek Norbert – 1982
Więcek Sławomir – 1990
Wiktor Wacław - 1947
Wilkowski Rajnold – 1972
Wilman Leszek – 1989
Wiśniewski Wiesław – 1991
Wiśniewski Tomasz - 1995
Wlotzka Alfred – 1906
Włoszek Bogdan - 1990 r.
Wodecki Bernard - 1951 r.
Wodecki Franciszek - 1956 r.
Wojcieszko Jacek – 1996
Wojdyła Franciszek – 1998
Wojtczak, Kazimierz – 1950
Wojtyna Grzegorz – 1993
Wołodko Mirosław – 1995
Wołowicz Adam – 2006
Wójcik Marek – 1993
Wójcik Paweł – 2005
Wrona Włodzimierz - 2004
Wrosz Stefan – 1963 r.
Wrosz Walerian – 1962 r.
Wrosz Wincenty – 1951r.
Wróblewski Jan – 1982
Wrzask Antoni - 1959 r.
Wujek Bogdan – 1993
Wycisk Józef – 1975
Wydra Sylwester – 2006
Wydrych Jerzy – 1985
Wyparło Stanisław - 1959

Z
Zadrożny Antoni – 1995
Zając Andrzej – 1980
Zakrzewski Władysław – 1900
Zalejski Stanisław - 1948
Zalewski Stanisław – 1982
Zapała Tadeusz – 1982
Zapłata Feliks - 1941r.
Zapolski Józef – 1987
Zarzecki Piotr – 1974
Zasowski Jan – 1978
Zawadzki Ryszard – 1987
Zawadzki Stanisław - 1965
Zbutowicz Roman - 1979
Zbutowicz Tomasz – 1989
Zeszczuk Mieczysław – 1973
Ziarnowski Krzysztof – 1987
Zimny Augustyn - 1941
Zimolong Jan - 1959 r.
Zimoń Henryk - 1965
Zmarzły Augustyn – 1924
Zok Joachim. – 1982
Zyśk Stanisław – 1984 r.

Ż
Żelazek Marian – 1948 r.
Żmijewski Józef – 1973
Żółty Wojciech – 2007
Żyliński Stanisław – 1983

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dom Misyjny Księży Werbistów
ul. Klasztorna 4, Górna Grupa
86-134 Dragacz

Tel.: (52) 330 63 00
Fax: (52) 330 63 03
E-mail: svd.g.grupa@neostrada.pl

Nr konta bankowego
50 8168 0007 0008 1302 2000 0001

© 2017 Dom Misyjny św. Józefa

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. WIĘCEJ